Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlotok a pattanások és...

Mit ajánlotok a pattanások és mitesszerek ellen? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sajnos az arcomon, és a hátamon vannak, a hátam az borzalmasan néz ki.Jártam 4 alkalommal kozmetikusnál, de csak az arcomat kezeltettem.Miután lekezelte az arcom 1-2 hétig jó volt aztán megint előjöttek, elmentem megint, és újra ugyan ez volt, aztán még kétszer elmentem de láttam, hogy nem segít pénzkidobás.Adott krémet ami leszárítja a sebes részeket az úgy ahogy jó volt, valamint fekete szappannal is mosakodtam egy időben(azt mondták ez segít), annak nem sok hasznát láttam.A legnagyobb baj hogy gyakran akarva akaratlanul kisebesedik elfertőződik főleg a hátam botrányos, de az arcommal is kéne kezdeni valamit.

Aki tud az adjon valami tanácsot.

Köszönöm előre is.18/F


2011. nov. 3. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:

A kozmetikus az igen is jó, mivel kitisztítja azokat is amikből majd a gyuladt patik képződnének! És igen attól ,hogy egyszer kitisztít vissza jönnek, mivel a faggyúmirigyed túl sok faggyút termelnek a normálistól!!

Én ezt tudom ajánlani: rendszeres tisztítás(írtad is h jó szokott lenni utánna)+ gyógyszertárban vegyél Duac gél nevezetű krémet...nekem ez nagyon bevált, leszárított mindent! Háziorvos is kiírta nekem ezt a krémet! És próbáld meg kibírni, hogy nem nyomkodod..csak tényleg azt ami fehér és feltűnő!!! jah és a szódabikarbónás víz is jó rá..én most ezt is befogom vetni :)!!Fürdő vízbe önt két csomag szódabikarbónát..és áztast a hátadat is benne, valamint moss arcot is(egy kis szódabikarbónát is hagyj az arcodon még meg nem fürdesz)!!


21L kozmetikus tanuló :)

2011. nov. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Napi egy pohár sör! Nlmeth Kristóf /szinész/ nyilatkozta egyszer, hogy semmi sem használt neki, mire egy doki ezt ajánlotta. A problémája teljesen megszünt.
2011. nov. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vok..ez a sörös dolog lehet igaz, mert a barátom is iszik szinte mindennap sört és szép az arca..igaz ő már idősebb(29), de akkor is!! :))) Meg is kérdezem holnap a mesteremet és írok, hogy mi a véleménye erről!! :)))
2011. nov. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg borzalmasan néz ki, akkor érdemes lenne inkább meglátogatnod a bőrgyógyászt. A kozmetikus itt már nem sokat tud tenni, mert szerintem ezt belülről is kellene kezelni.
2011. nov. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!