Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyenre fessem a hajam, ha...

Milyenre fessem a hajam, ha őszülök, és a szőke nem áll jól?

Figyelt kérdés

Világos, krém színű bőröm van, szürkészöld szemem. Eredetileg sötét hamvasszőke (majdnem szürkés) a hajam, és 15 éves koromban kezdtem őszülni. Mára egészen szürke a hajam, ha nem festem.

Már mindenféle volt a hajam.

- A szőke nemes egyszerűséggel nem áll jól, és sápadtnak is látszok mellette.

- A fekete jól áll, de ha lenő kicsit, úgy nézek ki, mint akinek 1-2 centis csíkban nincs is haja a választéknál.

- A sötétszőke nem fed rendesen, és öreges színek is vannak. Pár mosás után az ősz szálak jobban ledobják a festéket, mindenféle sárga-vörös színben "pompázik". Viszont ha sikerül hamvas árnyalatot találni, az jól áll.

- A vörös színekből csak rezes vörös áll jól, de most mindenki vörös körülöttem, és elég közönségesen is néz ki a rövid hajamon.


Most épp sötétszőke, de unalmas.

De nem tudom eldönteni, hogy világos bőrhöz és zöld szemhez mi lenne "dögös". :)


2011. nov. 3. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. nov. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Világos gesztenye, vagy mézszőke vöröses árnyalattal.
2011. nov. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
30 vagyok.
2011. nov. 3. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!