Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hennával szeretném a hajamat...

Hennával szeretném a hajamat vörösre festeni. Hol szerezzem be a hennát? Csak házilag lehet megcsinálni, vagy fodrászatokban is festenek hennával?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:

én az antalvali.com oldalról rendeltem. ott minden le van írva a hennával kapcsolatban. nagyon jó minőségű henna bár drága a rendelés, de nekem kb fél évig jó lesz, ha nem több.(aug-tól van meg de még mindig van belőle nagyon sok, és mivel nem úgy kopik le, mint a bolti hajfestékek ezért nem is kell mindig festeni vele, bár amúgy a henna olyan ha eredeti, hogy minden héten akár festheted, nem lesz semmi bajod tőle. nekem attól a hennától amit arról az oldalról rendeltem jót tett a hajamnak, dúsabb is lett tőle,sűrűbb, és fényesebb.) az én hajam vállig ér.

fodrászhoz ha elviszed nem biztos, hogy befogják befesteni úgyhogy előtte inkább egyeztess a fodrászoddal.

2011. nov. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én gyógynövény boltokban szoktam venni... alapból úgy csinálom mint ha otthon sima hajfestékkel festeném be hajam. Amúgy nekem is csak jót tett a hajamnak:) amit gynövény boltban veszek nem is drága (1000 ft) és úgy kb: 2 havonta festem újra
2011. nov. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a Herbáriában néztem meg először , de amikor megláttam,hogy szőke, fekete hennákat is árusítanak rögtön el is mentem onnan. És inkább fizetek többet, ami több ideig meg van minthogy hamis hennákat vegyek, mert köztudott, hogy henna csak vörösre fest, nem fest se szőkére se feketére, se barnára. Vöröses lesz.

Más gyógynövényes boltban nem néztem meg, lehet, hogy vannak olyan helyek ahol eredeti hennát lehet venni de ilyen boltokat nem ismerek ott ahol lakom. Ezért inkább rendeltem.

2011. nov. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)

és ha befestem a hajamat utána pontosan milyen sampont használhatok? most WU2-t használok, maradhat ez?

egyéb hajformázók (pl hajhab, hajlakk) használható?

2011. nov. 3. 22:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Bármely fodrászkellékes boltban beszerezhető....
2011. nov. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!