Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szem alatti lila karika?...

Szem alatti lila karika? sápadság? úgy nézek ki mint a zombi.

Figyelt kérdés
van egy 7 hetes kislányom..nemigen tudok aludni.valami praktika?hogyan tudnám eltűntetni vagy halványítani a karikáim?és a sápadság?sminken kívül vmi ötlet?vitamint szedek.multitabs immunot-mert azt hallottam vitaminok helyre tesznek...hát nem:/
2011. nov. 3. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:

3 napra lepasszolni a babát szüleidnek vagy párod szüleinek és aludni ameddig csak bírsz.


Amúgy meg alkalmi szinten segít a smink, de az alvás hiányát nem pótolja semmi, csak az alvás.

2011. nov. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ.sajnos nem megoldható a lepasszolás hisz még csak 10én lesz 2hós és szopizik.:( már szinte szégyellem magam...alig merek utcára menni :/
2011. nov. 3. 21:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Én 18 évesen, gyerek nélkül, egészségesen, sok alvással is így nézek ki sajnos.. Úgyhogy nekem is jól jönne egy két praktika, mert én is csak sminkkel tudom eltakarni, sőt még azzal sem nagyon.

Amit nekem mondtak, hogy igyak sok vizet, mert attól is lehet, de nem tudom ez mennyire igaz....mert még így is elég keveset iszok egy nap :)

2011. nov. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Talán ez használ valamit:

[link]

2011. nov. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valamelyik nap olvastam, hogy a szem alatti táskákra legjobb a a fagyasztott petrezselyem. 5-10 percig kell rajta hagyni. A hideg csökkenti a duzzanatot, a petrezselyem pedig kitűnő vízhajtó és hatóanyaga kisimítja a bőrt.

Másik: lefőtt kávé, átitatott pamaccsal kend be a szemed alatt, ezt is kb 5-10 percig kell rajta hagyni!

2011. nov. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszike a tippeket :)

am kedves 18éves nekem sem fedi el sajnos a smink:( olyan rossz ez így:(

2011. nov. 4. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!