Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csatos póthaj:egysoros vs.7-8...

Csatos póthaj:egysoros vs.7-8 csatos melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Szeretnék csattos póthajat de nem tudom melyik az igazi.

Az iylen: [link]

Vagy iylen: [link]

Melyik miért előnyös? :)


2011. nov. 3. 23:31
 1/5 anonim válasza:
Az első. Sokkal jobban el tudod osztani a hajad között, hogy ne legyen feltünő. Nem is láttam még olyan megoldást, mint a második, de szerintem az nagyon rossz.
2011. nov. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen nekemis az első jobb megoldásnak tűnik de ha sok a csatt nem húzza le a fejem tudom így furán hangzik de én nem vagyok jártas nagyon ebbe a témába:/
2011. nov. 3. 23:46
 3/5 anonim válasza:
Épp ezaz, hogy ha eloszlik a fejeden, kevésbé húzza, mintha pár csatra tennéd az összes hajat. Szerintem az úgy esélyesebb, hogy kicsúszik a hajadból a csat, mert húzza a sok haj.
2011. nov. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen,végülis logikus köszi:))
2011. nov. 5. 13:09
 5/5 anonim válasza:
Nekem a második verzio van (25 cm szélesen ,extra sűrű haj, azaz 5 soron van felvarrva haj)... és szerintem tökéletes...ponth kevesebb esély van rá h kicsusszon, mert ha az egyik csat meg is engedne 5-6 ora utan, a többi miatt az is fentmarad stb. Amugy én sűrítésre használom, mert vékonyszálú a hajam, így alkalmi frizurát könyebb vele készíteni...hozzá teszem így is tökéletesen eloszlik a hajam között, hiszen szinte egyszínű a hajammal, a kis eltérés miatt pedig olyan mintha melírezett lenne :) Én imádom
2012. máj. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!