Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek ha a nagylábújjaimo...

Mit tegyek ha a nagylábújjaimon "belenő" a köröm a húsba(a két szélén)? Ha kivágom az se jó, ha nem vágom ki az se jó.

Figyelt kérdés
2008. márc. 18. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha kivágod, miért nem jó? Nálam bevált.
2008. márc. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
pedikűrös, szakember!!!
2008. márc. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

igen szakember sürgösen, gyógypedikürös nem valami egyszerü.


a páromnak tini korában nöt bele, és csúnya mütéte volt, azóta nem vágja széleit így olyan a lábkörmei hogy tökre egyenesen vágja le, nem ívelten.

2008. márc. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függően hogy mitől van ez és mennyire súlyos, többféle megoldás is van. A legtöbb embernek csak még csúnyábban befordul a köröm széle ha kivágja, de van akinek használ. Egy sima pedikűr segíthet, az orvosi pedikűr pedig az esetek nagyrészében beválik, de mindkettő rendszerességet kíván. A benőtt körmöt szokták levenni, vagy műteni, ezek eléggé drasztikus, kellemetlen és időleges megoldások (a levett köröm szinte mindig ugyanúgy nő vissza). Nekem is volt ezzel sok gondom (gyulladt volt a köröm, járni sem tudtam, végül már kilátásba került hogy ha nem vetetem le a körmöt akár bele is halhatok vagy amputálni kell). A végső megoldást nálam az jelentette, hogy a köröm beforduló szélét helyi érzéstelenítés mellett felfeszítették, és gézzel alátömték, hogy kiegyenesedjen. Két hét tömény szenvedés volt, de már 5. éve semmi bajom, szóval megérte.
2008. márc. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt! nem akartam orvoshoz menni,és addig halasztottam amíg vmi vadhús is odanőtt...ugyh. mehettem a műtő asztalra!szóval elsősorban menj el a házidokihoz, ő megmondja mennnyire súlyos...
2008. márc. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Igen,menj orvoshoz amig nem keso,nekem vagy 4x elofordult kiskoromban,mind a 4x levettèk a kormom a nagylabujjamrol..
2008. márc. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!