Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen jelenleg a hajad?...

Milyen jelenleg a hajad? (keresel hozzá a neten képet? ) Meg vagy vele elégedve? Mikor voltál fodrásznál? Mennyibe került?

Figyelt kérdés
Én most megyek a jövő héten, nagyon várom már, 5 hónapja nem voltam, 4000ft. Már tudom milyet szeretnék, mindjárt linkelek képet. nagyon be vagyok zsongva:D
2011. nov. 6. 11:30
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

[link]


ilyesmi lenne, annyi eltéréssel, hogy nem lenne olyan hosszú a füllnél, bár hosszabb lenne, csak nem ennyire. Fufru sem lenne, inkáb ilyesmi, mint itt a csajnak: [link]

2011. nov. 6. 11:39
 2/13 anonim ***** válasza:
Szinek is lesznek benne? Jól néz ki :)
2011. nov. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

[link]


Ez az én hajam. Aug. végén voltam fodrásznál. Drága volt, melegollós hajvágás. Most növesztem.

2011. nov. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 szamóca.. ***** válasza:

[link]

ilyen kócos a vége, csak sötétebb, és félfrufrum van hozzá.

fodrásznál sztem 10 éves korom óta nem voltam, így egész olcsó a hajvágás:D

2011. nov. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%

[link]

Ilyen, csak sötétbarna és nincs frufrum. Többnyire meg vagyon vele elégedve, nagyon fényes és puha, csak a legvége egy kicsit lehetne vastagabb és szeretném, ha 5 centivel hosszabb lenne. Kb. 7 éve voltam fodrásznál utoljára. :D

2011. nov. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Több mint egy éve voltam fodrásznál. 5000ft. [link] szinte ugyanilyen a hajam mindenre. ritkán csavarom, meg vagyok elégedve vele, mert rengeteget foglalkozok az ápolásával és nagyom óvom.
2011. nov. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok! Válaszolni elfelejtettem XD Én június 1-jén voltam és kb ilyen a hajam, csak egy nagyon kicsivel rövidebb, és nem ennyire szőke.

[link]

2011. nov. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Melegollós? Az miért jó? Kevésbé roncsolja a hajat?


Szamóca: ha ilyen dús szerencsés vagy én is csak idén kezdtem el járni, 3-szor voltam előtte megoldottam magamnak.. :D de rájöttem, hogy nem sok ez a pénz érte, és hónapokig jól érzem magam az új hajjal.


Rapunzel: huhh jó hosszú hajad van! Szerintem ha levágnál/levágatnál a végéből, akkor nem lenne vékony, mert a töredezés miatt vékony az alja, és ha levágatsz pár centit, hidd el megtérül, és „gyorsabban” fog nőni. Persze nem szó szerint, de gondolj bele, hiába nő most, ha ugyanannyi le is törik.


Első: nem lesznek benne csíkok, meg szín, megtartom az eredeti szőkét :) Most hasonló hajam van, mint amit linkeltél, csak nekem is rövidebb, egyébként májusban hasonlóra vágattam, mint a linkemben, annyi eltéréssel, hogy csak a nyakam aljáig ért, és a fufruja itt a csajnak eléggé el van cseszve, az enyém nem ilyen szabályos volt, hanem ott is meg volt tépve: [link]


Köszi mindenkinek a választ! Persze jöhetnek még! :)

2011. nov. 6. 17:47
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem törik, havonta vágva van az alja. Ne úgy értsd, hogy annyira vékony, csak nem annyira vastag, mint a teteje. Én meg eléggé mániákus vagyon ilyen téren, pedig tudom, hogy lehetetlen, hogy olyan vastag legyen, mint fent. :(
2011. nov. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A melegolló elsüti a hajvégeket, tömött, dús hajvégek lesznek. Megelőzi a töredezést.
2011. nov. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!