Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Anyajegyet leszed bőrgyógyász...

Anyajegyet leszed bőrgyógyász ingyen, ha csak esztétikailag zavar?

Figyelt kérdés
Elég sok anyajegyem van, de az arcomon van egy picit nagyobb, ami csak esztétikailag zavar. A bőrgyógyász leszedi így ingyen? vagy csak plasztikai sebész? 2 hét múlva készülök dokihoz, de hátha ti tudtok addig segíteni!
2011. nov. 6. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
nem
2011. nov. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy csak úgy leszedi, csak akkor szokták, ha kiáll (kidudorodik), és ezért zavaró lehet, vagy ha különösen veszélyesnek tűnik (h elrákosodik).


Amúgy meg, ha csak esztétikailag zavar, hagyd ahogy van, mert egy anyajegy fele annyira sem csúnya, mint annak a hege, nyoma. Nővéremnek a hátáról szedtek le egy anyajegyet (neki elvileg indokolt volt), és hát persze az anyajegy eltűnt, de helyette egy sokkal csúnyább heget "kapott".

2011. nov. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Általában nem szedik le csak azért mert nem tetszik. Nekem is volt 2, amit leszedtek, szintén az arcomon, mondjuk engem már zavart a borotválkozásban, mert az egyik elég nagy volt. De ha azt mondod a bőrgyógyásznak, h pl a munkahelyeden úgy érzed h megsérülhet és rossz helyen van (persze ha vagy annyi idős), akkor rá lehet venni h leszedjék. Kapsz egy időpontot a bőrgyógyásztól (nálam 1 hónap volt), visszamész, 10 perc maga a műtét, sebész kivágja, 2-3 hét múlva varrat szedés, és kész is. De tény h a vágás nyoma megmarad. Bár ez is orvos függő, h tudja összevarrni, nekem elég szép lett, szinte nem is látszik.
2011. nov. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is gondoltam, hogy csak úgy nem szedik le:/ Hát kicsit kiáll ez az anyajegy, de nem nagyon. Majd megkérdezem a dokit. Köszönöm a válaszotokat
2011. nov. 9. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!