Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az ammónia mentes hajfestékek...

Az ammónia mentes hajfestékek mennyire tartósak?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy az ammónia garantálja a szín tartósságát. Tehát tart addig egy ilyen hajfesték mint az ammóniások? Vagy mondjuk hosszabb ideig tartja a színét, mint egy színező, de egy idő után ugyanúgy kikopik?
2011. nov. 6. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Hajtól függ, barátnőmnek nem számít, h mentes-e, ugyanolyan tartós, én felkentem, és egy hét alatt eltűnt, sem a vízben, sem a törölközőben nem volt a szép mandula-méz színem...brühü :) Vékonyszálú a hajam és nagyon naturális a szervezetem, semmit nem bír, sem hajfesték, sem sminkek, sem műköröm, sem piercing... :) Azért próbáld ki bátran, mert szerintem szinte szebbek a színei..
2011. nov. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!:) Szívatva lett a hajam, és azért érdekel, mert nem akarom tovább roncsolni, és talán az ammóniamentes festékekkel jobban járok.. csak nem akarok meglepődni, hogy 1 hónap után már nincs színe.

De akkor ezek szerint hajfüggő meg "szervezet-befogadóképesség-függő"(ha van ilyen szóösszetétel szerűség:)) is.

Akkor kipróbálom, mert van egy pro- meg egy kontra is a válaszodba!:) Köszi :)

2011. nov. 7. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!