Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyantázás után tele van a...

Gyantázás után tele van a kezem piros pöttyökkel. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 15:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy allergiás, gyorsan elmúlik, csak ne kenj rá semmi krémet, tiszta vízzel mosd le, aztán pár óra múlva bekenheted. Amúgy ha gyantázni akarsz, szokd meg, hogy aznap nem mész emberek közé.
2011. nov. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Kend be babaolajjal attól elmúlik. Vagy ha nincs olívaolajjal is lehet.- márha a gyantázott területre érted a piros pöttyöket. Ha az a kezed olyan, amivel lehúzod a gyantacsíkot, akkor allergiás vagy arra a fajta gyantára, vagy valamelyik összetevőjére és máshol is olyan leszel, válassz másmilyen fajtát!
2011. nov. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
az alkaromat legyantáztam és ott vannak a pöttyök. eddig csak egyszer gyantáztam le, utána bekentem valami olajos cuccal és rá pár napra jöttek elő a pöttyök és még mindig nem múlt el... kb 2 hete gyantáztam le
2011. nov. 6. 16:13
 4/15 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem az allergia, de ha nem rögtön utána jöttek ki, akkor lehet, hogy valamilyen ételallergia, máshol nincs,csak ott?? Nekem pl. egyszer az eper miatt jöttek ki, és csak egy bizonyos helyen. Allergiás is vagyok rá.:(
2011. nov. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
De lehet, hogy a "valami olajos cucc"-tól van, nem?? Vagy azt csak gyantázás után kented rá, vagy azóta is?
2011. nov. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
az az olajos cucc a gyantához volt ajándékba. X-Epil a márkája. és azt írta hogy eltávolítja a fennmaradt gyantát és hidratálja a bőrt gyantázás után. egyszer használtam csak, utána kidobtam a csomagolását és ezért írom csak olajos cuccnak xD
2011. nov. 6. 16:30
 7/15 anonim ***** válasza:
Akkor vagy az az olaj, vagy ha így később jöttek ki, akkor valami kajától lehet.
2011. nov. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
és ha a gyantára vagyok allergiás? és ez biztos allergia?
2011. nov. 6. 16:37
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én tippem is valamelyik a 3 közül. Ha arra a fajta gyantára vagy allergiás, akkor attól rögtön ki kellett volna pattogzanod használat után. Ha az olajtól akkor is. Egyik sem pár nap múlva mutatkozik, hanem rögtön. Még olyanra tudok gondolni, hogy mivel először gyantáztad magadnak, lehet, nem feszítetted meg eléggé a bőrt, vagy nem jól tépted le a csíkot, és nem sikerült tőből kitépni a szálakat. Amiket csak megrántottál és nem húzódtak ki tőből, hanem csak letépődtek a bőrfelszínnél, azok gyulladhattak be pár nap után.
2011. nov. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
hmm ez lehet... és ez mikor múlik el szerinted?
2011. nov. 7. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!