Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajsütővasat vegyek?

Milyen hajsütővasat vegyek?

Figyelt kérdés
Milyen márkájú hajsütővasat vegyek?? Elég nehezen marad meg a hajamban a lokni..
2011. nov. 6. 19:20
 1/4 A kérdező kommentje:
válaszoljon már lécci valaki!
2011. nov. 6. 19:44
 2/4 anonim ***** válasza:

Hajvasalóval is tudsz bele loknit csinálni. Talán még tartósabb is. 2 módszer van rá.. :D

Göndörítőm nincs, mert nekem alapból göndör a hajam.. :S

2011. nov. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne vegyél, nagyon roncsolja a hajat. Nekem egyébkén Bosh van, de mér fél éve leálltam a vasalásról.
2011. nov. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem Philips van, és teljesen meg vagyok elégedve vele! Csak ajánlani tudom! Nem is tudom hány éve van meg és még mindig jó, nem tört el benne semmien szál vagy érintkező mint a Rowenta hajvasalómban... Úgy tudom amelyiknek cserélhető a feje az nem jó, nos ez kivétel annyi a hibája, hogy picit tovább tart míg felmelegszik, de legalább választhatok, hogy mekkora loknit akarok!
2011. nov. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!