Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kedves Hölgy társaim! Mennyire...

Kedves Hölgy társaim! Mennyire figyeltek erre kozmetikában?

Figyelt kérdés
Mennyire számít nektek hogy valaki professzionális kozmetikumokkal dolgozik vagy olyannal ami számotokra is elérhető? Professzionális alatt értem pl.: Solanie, GIGI, Ilcsi termékek a többin pedig: Stella, Forever Living termékek és a többi. Hogy gondoljátok? inkább professzionális termékeket használjon a kozmetikus ha már ott vagytok vagy egyéb is lehet de olyan ami tényleg minőségi és használ is? (mint pl a Forever , Herbalife termékek)
2011. nov. 7. 09:21
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Azoktól kérdezem nyilván akik járnak és van egy kicsit fogalmuk a termékekről :) de kíváncsi vagyok olyanra aki nem jár de ha járna melyiket szeretné jobban .)
2011. nov. 7. 09:24
 2/28 anonim ***** válasza:
Én az ilcsi és a gigi termékeket szeretem.
2011. nov. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
én is az ilcsi termékeket preferálom, olyan kozmetikába járok, ahol csak azzal dolgoznak. nem sznobságból, csak aranyosak, ügyesek.
2011. nov. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
A GIGI és Ilcsi termékeke évek óta nagyon jól beváltak, nem feltétlenül vonz az, ha valaki mindig a legújabb és a legtrendibb anyagokat választja, ugyanis ez csak reklám. A kozmetikai cég erőlteti rá a kozmetikusra, meggyőzi, hogy most ez a legjobb és gondolom kedvezményt is kapnak, ha ezeket képviselik. A természetes alapú szerekben jobban bízok.
2011. nov. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
És ha egy frissen végzett kozmetikus el szeretné kezdeni a pályáját , és még nincs olyan anyagi helyzetben , vendégköre sincs hogy ezeket a márkákat vegye mert amúgy mínuszban lenne viszont írtó jól érti a szakmáját és ügyes, tudja mi kell egy kicsit márkátlanabb termékfajtából de mégis használjon akkor sem mennétek hozzá?
2011. nov. 7. 10:27
 6/28 anonim ***** válasza:
De mennék, nálam nem ezen múlik. Az ember akár magától is kotyvaszthat természetes alapú szereket, amik sokszor hatásosabbak. off: én épp ma akarom kipróbálni a keserűsót mélytisztításra :-)Viszont legutóbb azért nem mentem el egy kezdő csajhoz, mert amikor megkérdeztem tőle, hogy mitől jöttek ki a ragyák egyik napról a másikra a homlokomon, azt mondta, hogy ki kell őket böködni és be vannak tokosodva. Valahogy ezt nem hittem el és még jó, hogy nem mentem el hozzá szétböködtetni a bőröm, mert egy-két hét alatt elmúlt magától egy Forever Living krémmel. Szóval manapság, ha valaki szúrkodni és nyomkodni akar elsőre, oda nem megyek, mert tudom, tapasztaltam, hogy jó bőrradírral nyomkodás nélkül is el távolíthatóak pl. a mitesszerek.
2011. nov. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Hát igen, mondjuk attól is függ hogy hol jöttek ki, minden arctájnak megvan a maga funkciója, ha meg eleve elvannak tömődve a pórusok esélye sincs távozni a faggyúnak így az felgyülemlik, de azt ne, szabad kiszúrni....csak tiszta heg lettél volna, nem is szoktak hozzányúlni csak biztosítani kell a megfelelő bőrlégzést és akkor elmúlnak....
2011. nov. 7. 11:04
 8/28 A kérdező kommentje:
de plusz azért a bőrradírokkal is vigyázni kell attól függ milyen erősségűek, mert túlzott használatától is jobban zsírosodik a bőr és begyulladhatnak a pórusok....
2011. nov. 7. 11:05
 9/28 anonim ***** válasza:

Professzionális Ilcsi és GIGI??


Más fogalmaink vannak a professzionális kozmetikáról. Nálam a professzionális a Mary Cohr-nál kezdődik (és végződik is egyben) szinte csak ilyet használok. Az Ilcsi kozmetikumok szerintem nem a profi kategóriát képviselik.

2011. nov. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Én is kozmetikus vagyok. Ahova jártam, a Gigit részesítették előnyben, 1-2 Ilcsi volt, de nem számottevő. Engem személy szerint a Gigi nem győzött meg, sőt, ami (elvileg) az én bőrömre való volt, szépen kipattogtam tőle. Úgyhogy én inkább nem használtam, mikor saját üzletben kezdtem dolgozni. Én szeretem a kevéssé ismert, de cseppet sem rossz termékeket, pl. Morgana, Anaconda. Minden bőrtípusra a megfelelőt.

Sok vendég csak azért hiszi, hogy a gigi a legjobb, mert a csapból is ez folyik. De miután eljött egy kezelésre, amit más termékkel végeztem, teljesen meg van elégedve az eredménnyel.

2011. nov. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!