Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajlakk tartja meg a...

Milyen hajlakk tartja meg a göndörített hajat?

Figyelt kérdés
Hiába fújom rá, nagyon könnyen és gyorsan kiegyenesedik.
2011. nov. 7. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Hasonló lehet akkor a hajad, mint az enyém. Múltkor voltam fodrásznál..becsavarta délután és estére már alig látszódott. Másnap pedig észre se vette senki, hogy fodrásznál voltam..:) Nemrég pedig hajsütővel is kipróbálta,rengeteg hajlakkal, de mégkevesebb ideig tartott..egyből kirúgta magát. Én nem tudok róla, hogy lenne valami jó mód rá. Azt szoktam esetleg még csinálni, hogy este benedvesítem és befonom..úgy szárad meg éjszaka és akkor reggel ha kibontom, akkor egy napig szép hullámos és még másnap is látszódik egy picit.
2011. nov. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Miért nem próbáljátok meg úgy, hogy a sütővas után feltűzitek a forró tincset és megvárjátok amíg kihül. Én úgy szoktam és sokkal tartósabb!
2011. nov. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!