Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos vagy! Most vettem...

Pattanásos vagy! Most vettem rá magam, hogy elmenjek kozmetikushoz. Ha kijövök onnan akkor vörös fejem lesz a nyomkodástól? Ha igen akkor, mikor lesz utána szép a bőröm?

Figyelt kérdés
Tehát mikor lesz olyan, hogy már emberek közé is mehetek? 15/f
2009. máj. 7. 19:38
 1/5 A kérdező kommentje:
vagyok*
2009. máj. 7. 19:46
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire vagy pattanásos, mert ugye az sem mindegy. Én eléggé, egy ilyen kezelés nálam semmit nem ért, rendszeresen kell járni akkor látod majd a hatását... valamikor... és igen, rettenetes vörös fejjel jöttem ki én is mindig, és 2 napig olyan is maradt.
2009. máj. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is járok nagykezelésre és bizony nekem is utánna kicsit bepirosodik sz arcom, de másnapra el is múlik. Ez attól is függ, hogy a kozmetikus milyen termékekkel és hogyan dolgozik. Nálam a nagykezelés után még arcpakolást is tesz az arcomra meg krémmel bekeni utánna 15 perces arcmasszázs. Egxépként az én kozmetikusom Ilcsi termékekkel dolgozik.
2009. máj. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

bocs az offért,


Utolsó! Hova jársz?

2010. márc. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Békés megyében lakom, Gyomaendrődön.

Miért?

2010. márc. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!