Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb sötétbarna...

Melyik a legjobb sötétbarna színező?

Figyelt kérdés
Loreal Casting Creme Gloss, vagy Palette a jobb színező, esetleg valami más? Sötétbarna hajat szeretnék vöröses árnyalat nélkül.
2011. nov. 7. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Lorealt nem tudom, Palette sz*r. Kemon a legjobb, enyém is azzal van színezve, állati jó! Csodaszép sötétbarna színű a hajam.
2011. nov. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és ilyet hol tudok venni? Én a dm-ben meg Rossmannban néztem, ott nem láttam ilyet.
2011. nov. 7. 17:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem csak fodrászkellékesnél. Boltokban én sem látom. Vagy menj a honlapjára, www.kemon.hu. És van olyan, hogy hol kapható. Ott biztos lehet kapni! Remélem tudtam segíteni.
2011. nov. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a Loreal Castingot simán tudom ajánlani! Mondjuk én a szőkét használom, de a nővérem a barnát, nagyon szép mindkettőnk haja! És az illata is finom. Megéri az árát, és hosszú hajra is bőven elég egy doboz! Palette-nek milyen színezői vannak?
2011. nov. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Paletteból csak étcsoki színezőt találtam, de a kép alapján sötétbarnának tűnik. Lehet, hogy akkor lorealt veszek, rendszeresen nem lesz túl olcsó, de kipróbálom :)
2011. nov. 8. 14:36
 6/6 anonim ***** válasza:
# 4/5 vagyok! Lehet, nem olcsó, de én már sok színezőt próbáltam. Volt, hogy fodrászkellékesbe jártam, ott minimum 3000-5000 kellett költenem csökkentett ammóniatartalmú festékre (az illata egyáltalán nem volt kellemes). Aztán volt, hogy rendes festéket vettem, abból is kettő kellett, úgy ha az olcsóbbat veszem min.1800 FT - Ebből megvan a Casting, és nem olyan káros... Érdemes egyébként körbemenni a drogériákban, van ahol akciós vagy a tescoban
2011. nov. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!