Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajánlana valaki egy pattanást...

Ajánlana valaki egy pattanást kezelő megbízható orvost?

Figyelt kérdés

Tavaly fejeztem be egy 1 évig tartó aknenormin kúrát (olyan mint a roaccutan). Kezelés alatt teljesen rendbe jött az arcom, egy pattanás sem volt rajta. Majd a kúra vége után olyan 4-5 hónap múlva megint elkezdtek kijönni rajtam a pattanások. Az orvos megbízható volt, de még egyszer nem vállalnám ezt a hosszadalmas drága gyógyszeres kezelést.

Azóta próbálkoztam mindenféle szappan, krém, teákkal de mind hiába, nem értem el látványos javulást.

Most úgy döntöttem hogy megpróbálkozok valami homeopatikus kezeléssel (schüssler só, homeopátiás bogyók, stb).


Így egy megbízható orvost keresek ezen a téren. Helyileg Nógrád megyében lenne az optimális, de Budapestre is gyakran szoktam járni, így az sem akadály.

Ha valakinek volt ehez hasonló esete, az kérem írja le a véleményét/észrevételét.

(18/F)


2011. nov. 8. 07:12
 1/3 anonim válasza:

Dr.Jakab Éva Bőrgyógyász-kozmetológus.

A Google-be beírva megtalálod az adatait.

Nekem fiatal koromban évekig tartó pattanásaim voltak az arcomon, és ő kb. két hónap alatt véglegesen kikezelte. A Bőrklinikán is rendelt régebben, gondolom ma is.

2011. nov. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utána fogok nézni. Egyébként ő milyen módszerrel gyógyít?
2011. nov. 8. 13:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Én voltam ilyen homeopátiás kezelésen, kétféle schüssler sót kaptam, meg egy csomó mást, Szelént, meg ilyen nemtudom miket. Nekem nem jött be, nem sokat változott.

Én endokrinológushoz mennék a helyedben, jobban meg tudja állapítani a dolgokat :)

2011. nov. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!