Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aquolina Blue Sugar - milyen...

Aquolina Blue Sugar - milyen az illata?

Figyelt kérdés
A Pink Sugart nagyon szeretem és érdekelt volna a Blue Sugar is... ajándékba a páromnak, csak az a bökkenő, hogy nem találom sehol, csak online tudnám megrendelni, de így nem tudom előtte megillatolni, zsákbamacskát meg nem igazán szeretnék venni. Kérlek segítsetek! Ha valaki találkozott már vele üzletben, hol? Milyen illata van és hogy tetszik nektek?
2011. nov. 8. 16:36
 1/1 A kérdező kommentje:
Na akkor most válaszolok a saját kérdésemre, hátha más is jár még erre akit érdekel, ugyanis megrendeltem a parfümöt. Ma jött meg, felbontottam, fújtam egyet a csuklómra és elámultam; csodálatos illata van, nem a szokványos pasi illat az biztos de nagyon is férfias. A vattacukros alapon ami tényleg csak édesen felsejlik van némi púder, jól kivehető a levendula és sok sok lágyabb és intenzívebb fűszer (ill. fűszeres illatnak érződő valami) Elméletileg a fej illatai a mandarin és a bergamot, a szív illatai a vattacukor a pacsuli, a levendula, a koriander és az édesgyökér. Az alap illatai a Virginiai cédrus a tonkabab és a csillagánizs. Szerintem ez az illat egy remekmű, habár ugye én nő vagyok, egy olyan nő akinek nem a tipikus férfiillatok jönnek be. Nos erről a parfümről nem egy öltönyös pasi jut eszembe hanem egy latin szerető aki teljesíti minden kívánságom, aki vadító és iszonyat szexi... ;-)
2011. nov. 17. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!