Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A pattanàsok utàni...

A pattanàsok utàni piros esetleg lila foltok/hegek eltüntetésére mi hasznàl?

Figyelt kérdés

Néha elkaparok egy-két pattanàst, nem bírom ki muszàj valamit csinàlni vele...

De hogyan tudnàm az ezek utàni foltokat eltüntetni?

15/L


2011. nov. 9. 15:39
1 2
 1/12 anonim válasza:
Egy: ne kapard. Nem hogy nem szabad, TILOS! Tudom, hogy nehéz megállni, én is teljesen tele vagyok velük, de szólj magadra! Nem igazán van olyan szer vagy krém, amivel a hegeket el lehetne tüntetni... a végén csak a két kiló alapozó segít, az meg már régen rossz...
2011. nov. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Bőrdoki/Kozmetikus!

Sajnos nekem nagyon pattanásos a bőröm, így most bőrdokihoz járok kezelésre. Az apróbb "hibákat" pedig kozmetikus tünteti el.

2011. nov. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem a szoli teljesen eltüntette,én azt csináltam,hogy volt ilyen zöld színű gyógy korrektorom,azzal szoli előtt bekentem a lila foltot, egy pár alk. után eltűnt!És nem maradt ott fehér folt,pedig tettem rá sokat!
2011. nov. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

16:22-es !!

milyen zöld színű korrektorod van pontosan?

2011. nov. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
oriflames kétszínű.ilyen teafás.
2011. nov. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Fabyen ***** válasza:
100%

A felületes megoldás a púder,korrektor. Ez fed, de igazán nem csinál szerintem semmit.

Nekem a legjobb volt: általában azt szokták mondani a "tanácsadók", hogy szappant tilos használni, mert csak ideig,óráig jó, de annyira kiszárítja a bőrt, hogy utána sokkal rosszabb lesz. Na. Ez nálam teljesen,totálisan kamu volt. Egy jó minőségű illatmentes és minden extra hülyeség mentes-ha lehet ne folyékony- szappant vegyél és egy héten kb. kétszer(vagy ahogy érzed): dörzsöld meg a vizes kezeddel és úgy vidd fel az arcodra, majd 1-2percig hagyd rajta, utána mosd le nagyon jól. Érezni fogod a különbséget.


Másik módszer: az arcradírozás ilyen bőrnél tényleg fontos, de a "professzionális"=jobban be akarlak húzni a csőbe típusú termékek helyett: nekem a legjobban egy házipraktika vált be.

Arckrémbe, vagy még megmaradt olcsó arcradíros krémbe keverj jó sok tengerisót és azzal dörzsöld meg az arcod. A legdrágább arcradírozókat(6-8ezer forintosakat is!) kipróbáltam már, és ennél hatásosabb egyik sem volt!


Tudom,nem pontosan a kérdésre válaszoltam, de ez a kettő info aranyat ért nekem.


Egyébként a gyógyszertárban lehet kapni hegosszehúzós krémeket, nekem volt egy sebhelyem és arra kaptam,fokhagymakivonatos valami, de a gyószertárban biztos tudják ha mondod mire kell. Pár száz forint volt ha jól emlékszem.

2011. nov. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedvesek vagytok :-)
2011. nov. 9. 21:54
 8/12 anonim ***** válasza:

16:22 és 16:45

[link]

ez? bocsi az értetlenségért.

2011. nov. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

[link]


Nem, ez.

2011. nov. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
ne egyél zsíros kajákat pl.: chips nekem bevált de az a legjobb ha nem kaparod :)
2011. nov. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!