Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajvasalóm simítólapjai nem...

A hajvasalóm simítólapjai nem záródnak rendesen össze. Ez nagy baj?

Figyelt kérdés

Bellissima imetec b7 300 hajvasalóm van. Még tavaly kaptam karácsonykor, és már akkor is észrevettem, hogy a lapjai nem záródnak össze rendesen. Egy kis rés marad közte, és a haj is könnyen kicsúszik belőle.

A hajvégeket meg húzza nekem, nem tudom mitől.


Hogyan lehetne megcsinálni, hogy rendesen záródjanak a lapjai?


2011. nov. 10. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is ilyen..szerintem semmit,a fodrászom remingtonja nagyon tuti,az rendesen zár,olyanra kéne beruházni.
2011. nov. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Enyém is ilyen,én meg azt hittem,hogy ez azért van,hogy legyen helye a hajnak,mert ugye azért van egy vastagsága,amikor simitjuk.
2011. nov. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát akkor nem lehet vele mit csinálni :(( Kár...

Mondjuk az a lényeg, hogy vasaljon, de engem akkor is zavar :S

Amúgy nem amiatt van, hogy a haj beleférjen. Egy hibátlan hajvasalónak összeérnek a lapjai... :)

2011. nov. 10. 18:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Ugyan ilyenem van és 100%osan nekem sem ér össze, bár nagyon csepp rész van.

A végén az a kis gumiszerű mélyedés, ott fogd meg és nyomd össze az egyik kezeddel, pontosabban ujjaiddal (másikkal ugye fogod a hajvasalót eleve :D ) és akkor nem csúszik ki a hajad. Bár az is eléggé fel szokott forrósodni, pedig emiatt van ott.

2011. nov. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

én is kaptam karácsonyra egy mini bellisimát és az a bajom vele hogy cseppet sem egyenesít......

a régi remingtonos sokkal jobb, pedig már elég vacak állapotban van :/

2012. jan. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

nekem remingtonom van és annak se érnek össze teljesen.

karácsonyra kaptam és csak most figyeltem, hogy egy pár milliméteres rés marad közte. bár ha a végén fogom meg és erővel össszenyomom akkor azért összezáródik:D csak hát érted ki akar kondizni hajvasalás közben?:D

2012. jan. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!