Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Honnan tudok rendelni avonos...

Honnan tudok rendelni avonos illatmintát?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ha nincs tanácsadónőd, innen bármit meg tudsz rendelni.

2011. nov. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sztem a kérdező nem rendelni akar, csak illatmintát szerezni, hogy esetlegesen kiválaszthassa a neki tetszőt, és így a teljes kiszerelést megrendelhesse.

Amúgy szerintem így külön illatmintákat nem forgalmaznak, ha több dolgot rendelsz, ahhoz szoktak termékmintát adni pl. ilyet is, meg a katalógusban szokott illatosított oldal lenni.

Ha van tanácsadó ismerősöd, esetleg tőle kérdezősködj erről, hátha tud segíteni!

2011. nov. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak illatmintákat is lehet innen rendelni. :) (Mondjuk a pk miatt nem hiszem, hogy megérné.) Az avon honlapján ha beírod az adataidat a "katalógust szeretnék" részre, a hozzád legközelebb lakó tanácsadónő felveszi veled a kapcsolatot és tőle is tudnál kérni vagy venni.
2011. nov. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsi akkor, ez nem tűnt fel! :)
2011. nov. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én tanácsadónő vagyok és tudom,h az illatmintákat nem csakúgy adják,annak is van egy minimális költsége. Azért vannak a tanácsadók,hogy náluk érdeklődj és tőlük rendelj.
2011. nov. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én, mint Tanácsadónő, azt mondom neked, hogy kérj bátran a Tanácsadódtól, valószínűleg van neki olyan amit keresel, vagy beszerzi. Esetleg elirányít egy közeli Kontakt Pontba, ahol élőben tesztelheted az Avonos termékeket. :)
2011. nov. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!