Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen festéket vegyek, hogy...

Milyen festéket vegyek, hogy vörösből világosbarna legyek?

Figyelt kérdés

1 éves vörös vagyok, de mivel nagyon gyorsan kopik, sokat festettem, és hiába ápolom, elkezdett tönkremenni a hajam. :( Ezért most egy időre fel szeretnék hagyni a festéssel, de nem akarok 20 centis lenövésekkel mászkálni.

ilyen most:

[link]

ilyen az eredeti:

[link]


Számba véve azt, hogy kopik is... A lényeg az, hogy ne legyen feltűnő, hogy lenőtt és kifakult, mintha a vörös festését hagynám abba. :/


2011. nov. 10. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem közép barnát vegyél, mert ha sötétre festesz világosabb hajat le fogja dobni a festék. Közép barnával pedig kifog kopni világos barnáig :) Amint lekopik a kívánt színig utána már rá tudod festeni a világos barnának azt az árnyalatát amelyiket szeretnéd.
2011. nov. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ajánlom a palette deluxe csokibarnáját.

Nem lesz neked nagyon sötét, és valszeg nem fogja ledobni, de azért számíts rá, hogy kopni fog.. :S

2011. nov. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!