Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak ha így reagált...

Mit csináljak ha így reagált a bőröm egy krémre?

Figyelt kérdés

A termék neve: Pure skin/Scrub face wash

Pattanásos az arcom és ezt kezdtem el használni, de rá két napra már nagyon száraz és piros lett a bőr azon a területen, ahol bekentem. Nagyon összeszáradt a bőröm,szinte az egész arcom "egyszerre mozog". Meg az orromnál olyan, mintha egész nap fújtam volna az orrom, úgy kikezdte.

Mit lehet kezdeni, hogy hamar elmúljon? Nagyon rossz érzés, hogy egész nap "ég a pofám".


2011. nov. 10. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Allergiás vagy valamelyik összetevőjére, ez azt jelenti. Vegyél valami testápolót. Garniert vagy baba testápolót és azzal napi 3 szor kend be, úgy elég hamar el fog múlni. Nekem is volt hasonló problémám de akkoraz egész bőröm full száraz volt, és egyszerűen beszélni nem bírtam már annyira fájt. Én akkor sok fajta testápolót és arckrémet kipróbáltam már, és csak a garnier hozta helyre 4 nap alatt.
2011. nov. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

pattanásos bőrre (meg úgy alapból arcra) nem igazán kéne testápolót kenni, mert hiába jött be az előző válaszadónak, a többség igen csúnyán kipattog tőle. Azt gondolom nem szeretnéd. :D

Érzékeny a bőröd. Hát amit tehetsz, hogy többet nem használod a terméket, és szorgalmasan kenegeted az arcod, amíg kell.

Használj valami hámosítót, ha van (bepanthen pl.), ha nincs, akkor kék tégelyes nívea (bár az is necces, lehet kiüt kicsit :S), de ha jót akarsz, elmész a legközelebbi patikába és kevertetsz egy általános hidratálót, ennyiből elvileg megértik, meg jobbak ránézésből is tudnak javasolni több terméket. (de a kevert krém jó is, olcsó is, nincs benne illat meg színezőanyag általában)

2011. nov. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek. Nem hiszem, hogy érzékeny lenne a bőröm mert már sok fajta krémet használtam és csak ezzel volt baj. Lehet elmegyünk valamelyik nap a bőrgyógyászhoz és iratunk fel valamilyen kenőcsöt.
2011. nov. 11. 17:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszer velem is előfordult ugyanez. Kamillás arckrémmel kenegettem, és hamar elmúlt.
2011. nov. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!