Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Frissen mosott vagy "másnapos"...

Frissen mosott vagy "másnapos" hajban marad benne jobban a lokni? FONTOS!

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem anno másnaposban is megmarad de én úgy csináltam hogy bevizeztem a hajam ,törüközö nedve hajra egy kis göndöritő hab és úgy tekertem fel a hajam,szuper úgy.
2011. nov. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ez inkább a haj sajátosságaitól függ. Meg hogy mivel göndöríted, és milyen hatást akarsz elérni.

Egy szép loknisra sütött hajnál szerintem elég gáz, ha nem szép fényes, sima és tiszta, hanem tincsekbe áll már kicsit a tövénél. Meg tudtommal frissen mosott-szárított hajra szokták ajánlani a használatát. Persze ha épp tegnap mostad, ma besütnéd, semmi probléma nem lesz.

Egy kócos, mondjuk szivacsos csavarókkal csinált hajhoz szerintem a nem frissen mosott is jó, mert össze lehet borzolni, jól megtupírozni.

Tartósság szempontjából szerintem jobb, ha előtte mosod meg, mert ugye utána elkezd lelapulni a haj meg minden. Meg ugye nem árt előtte beszárítani, megemelni a töveket, simára szárítani... másnap nálam már nem látszana sok eredménye, mert elaludnám. :D

2011. nov. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Első! Mindenféleképpen kipróbálom azt a verziót, ahogy Te oldod meg a csavarázst! A kérdésem sütővasra értem. Eddig mindig frissen mosott hajjal csináltam, de olykor pár óra múlva szénakazal efektus jön létre, így arra gondoltam, hogy este megmosom, csak másnap tekerem be akkor hátha tartósabb lesz. A baj az, hogy nincs időm kisérletezni, szombatra kellenek laza hullámok...
2011. nov. 10. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!