Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb barnító...

Melyik a legjobb barnító krém, vagy testápoló?

Figyelt kérdés
Lehetőleg ne legyen túl drága.
2011. nov. 11. 11:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Nivea fújósa jött még be legjobban.

Az okés színt ad, ha jól fújod.


Ázsiában 500 Ft- Franciáknál néztem amikor utaztam 11,99 Euro egyébként :O


De ez is lekopik ugyebár.


A legjobb szín amit valaha elértem azok:

- Görögország + Karrotten tégelyes béta-karotinos krém, de ugyebár ezt nem lehet mindig összehozni

- itthon: Garnier barnító krém szoli előtt/után

hetente 1* voltam nem erős gépben 21 percet, néha picit odapirultunk, nem durván de kentük magunkat mindenféle krémmel a barátnőmmel és iszonyat szép színünk lett, nem túl barna, hanem olyan mintha nyaraltunk volna télen


Amúgy szoli nélkül a Garnier sárga nagyon, a Nivea is, de az nem annyira mint vetélytársa.


tanulság:

szolizni kell, h normális színed legyen, persze nem agyonszolizni, hanem normális keretek között maradni és ahhoz jöhet a barnító testápoló + béta-karotin termékek

Szoli után mindenképpen használj hidratálókrémet - akár kifejezetten szolizáshoz valót- a garnieres barnítóban volt pluszba- mert anélkül ráncos leszel mint egy nyanya, mint a nagyon barna fiatal csaj aki közelről rémisztő volt, ráncosabb volt mint anyunkám...

2011. nov. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
21 perc alkalmanként, kedves előző, és az nem agyonszolizás? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD -.-
2012. ápr. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!