Iamdeath kérdése:

Raszta frizura?

Figyelt kérdés

[link]


a mellékletről szeretnék minden információt, ha lehetséges. én fiú vagyok, de ilyen hajat szeretnék, max nem ilyen hosszat (ne törődjenek kérem semmiféle beütéssel, nincsenek hajlamaim csak tetszik) és szeretném tudni, h a raszta hajnál milyen fajták vannak, ez milyen fajta, mire kell odafigyelni a mosásnál, lehet e festeni MINDENT! és külföldön lakok szval szeretném tudni, h mit mondjak a fodrásznak ha ilyen hajat szeretnék! előre is köszönöm!


17/f


2011. nov. 11. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
én nem nagyon értek hozzá de valószínűleg előbb festik be aztán csinálják meg, és valami olyat hallottam, hogy 1hónapig nem lehet hajat mosni utána,hogy jól összetapadjon a haj.és most jön a személyes rész belőle, szerintem nem néz ki jól.tudom erre nem vagy kíváncsi.:"D
2011. nov. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A rastát lehet mosni és festeni is, csak arra kell figyelni hogy a sampont / festéket jól öblítsd ki, nyomkod át a tincseket. Amikor elkészül a hajad egy hónapig tényleg nem szabad mosni, de ha mondjuk nem bírod és meg mosod előbb se fog szétjönni. Utána már akkor mosod amikor akarod, de szerintem heti egy bőven elég, illetve annál többször teljesen felesleges.

Ha meg pont olyat szeretnél, szín minden az a legegyszerűbb ha kinyomtatod a képet és elviszed magaddal. :)

2011. nov. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
szerintem csodálatos. mindenvágyamhogy rasztalegyek...
2011. nov. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
miután megcsináltatod egykét hónapig téleg nem szabad hajat mosni én is amikor megcsináltattam a második hétben majdnem letpétem a fejemről ugy viszketett de aztan a harmadik hetben mar teljesen elmult a viszketés ugyhogy megérte szenvedni kb fél éve van rasztám és azóta nem mostam meg én nemis büdös mert télleg van olyan,hogy öntisztulás,de ha akarod akkor hetente is megmoshatod.Festeni is lehet olyanra amilyenre csak akarod!ugyh sok sikert
2012. febr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!