Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik olyan kezelés ami a...

Létezik olyan kezelés ami a pattanásokat véglegesen megszünteti?

Figyelt kérdés

16L

Voltam bőrgyógyásznál felírt nekem egy kb 15.000 ft-os krémet ami használt is csak ha abba hagytam megint kijöttek... nekem olyan kell ami véglegesen megszabadít tőle...


Kozmetikusnál is voltam... nem lett tőle szebb az arcom...


2011. nov. 12. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs. Írass fel tablettát, nekem kozmetikus ajánlotta, 3 hónap helyett csak 1 hónapig szedtem, mégis nagyon jó volt. Ma már csak 2-3 pattanás szokott lenni az arcomon. Elég drága lehet, nem tudom már mennyi, de megéri.
2011. nov. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
persze, hogy van. le kell nyúzni a bőrt, és megoldódnak a pattanásproblémák...
2011. nov. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Levágod a fejed.
2011. nov. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szerintem nem kell levágnod a fejed...:-)

Én Aknesolt használok,ezt gyógyszertárban tudsz venni.Meleg vízzel megmosod az arcod,teszel egy picit vattacsomóra és bekened vele az arcod naponta 2-szer.(reggel és este).

2011. nov. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nem is teljesen tünteti el, iszonyatosan jó módszer és gyönyörű lesz a bőröd és hajad tőle:

Forralj fel egy bögre vizet vmi lábasban (ne mikróban). Amint felforrt, rakj bele 1 evőkanál lenmagot és főzd kb 3-4 percig nagyon kis lángon. Amikor látod, h kavarásnál a víz már kicsit sziruposabb, sűrűbb, olyan nyálkás, akkor jó. Nem lesz annyira láthatóan sűrű, csak annyira, h érzed, h egy picit nyálkásabb lett a lenmagtól. (de tényleg elég neki 3-4 perc) Ha kész, zárd le és öntsd ki a bögrébe, hagyd kihűlni és idd meg. Ezt akár naponta megismételheted.

2011. nov. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Alamode1220 válasza:
Van egy super mód hogy eltüntesd a pattanások 90% -át pár nap alatt (nekem 99%-át tünteti el ) de van egy hátránya is .. A legjobb módszer ha egy "Sparsorium hexachloropheni " nevű hintőport vesztek a gyógyszertárban és hozzá egy arclemosót amit "Natural Unguentum hyarphilicium nanionicium" nak neveznek Az első terméket ha lehet reggel délután és északára tegyétek fel az arclemosót pedig reggel és este fürdésnél használjátok . Nagyon hatásos lehet szinte majdnem hogy eltünteti az összes patit pár nap alatt de a hátránya az hogyha abbahagyod brutálisan sok lesz több mint volt .. szóval ti döntitek el .. Ha már nagyon súlyos akkor nem árthat úgy se
2011. nov. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nekem nem súlyos... egyáltalán csak az az arcom amelyiken aludni szoktam az néz ki csúnyán de nem brutális általában ha megjön akkor egyetlen patti sincs az arcomon de utána vissza jönnek :s és akkor nagyon csúnya
2011. nov. 15. 20:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Amelyiken aludni szoktál??? :S Akkor lehet h sűrűbben kéne cserélned a párnahuzatot, mert a hajadtól és a rárakódott szennyeződésektől is kijöhet.
2011. nov. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!