Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Loreal Casting Creme Gloss...

Loreal Casting Creme Gloss 834 borostyánszőke hajfestékkel találkoztatok már boltok polcain?

Figyelt kérdés
Ha igen, hol kapható Bp-en/Nyíregyházán? Köszi!
2011. nov. 12. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom téged ez vigasztal-e,de pl. Szegeden és több vidéki kisvárosban is láttam már.Pesten "plázás" dm-ben próbálkozz.
2011. nov. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ma már kilőttem 2DM-et és 1 rossmant, de akkor próbálkozom plazakban, köszi!:-)
2011. nov. 12. 13:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát én ki vagyok miatta! Kb tavaly óta nem lehet kapni, pedig mennyit kerestem ! Még utána is kéérdeztem a Müllerben, de azt mondták nem visszavonták vagy mi... Azóta láttam az Ázsia centerben Pesten, de hát, ott még olyat is láttam amit nem is forgalmaznak MO-n.
2011. nov. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kérdés, h ha az ázsiában veszek vmi elfekvőt, lesz-e utánpótlás, pedig nagyon kipróbálnám:-SSS
2011. nov. 13. 14:13
 5/6 anonim ***** válasza:

3. vagyok ! - Te még nem próbáltad? amíg kapható volt én használtam a természetes szőke hajamon, hát eszméletlen szép volt. Hasonló színt én a kellékesnél vásárolt termékekkel nem tudtam elérni, szóval visszatértem az eredeti hajszínemhez.

Én kicsit félek az Ázsiás festékektől, nekem gyanús, hogy csak ott lehet kapni.. Lehet már lejárt vagy átdobozolt, nem tudom. (de ha te esetleg bevállalod, hogy ott veszed feltétlen írd meg, hogy milyen lett) - Müllerben akit kédeztem eladót, azt mondta, hogy lehet azért vonták be, hogy valamit változtatnak az összetevőkön. (De hát ennyi ideig???) Vagy lehet azért nem kapható, mert csak én vásároltam az egész országban :P

2011. nov. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem, én alapból is szőke vagyok, ha változtattam rajta, azok is csak a szőke különböző árnyalatai voltak, kb ez az egy vöröses szín az, amit szerintem még bevállanék, de csak ammónia nélküli jöhet szóba, más gyártótól ilyet pedig még nem találtam. Nincs messze az Ázsia, szólok, ha rászántam magam és bejött!:-)
2011. nov. 14. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!