Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajat csináltassak...

Milyen hajat csináltassak szalagavatóra?

Figyelt kérdés
lenne egy csomó ötletem, csak az elmúlt fél évben rengeteg hajam kihullott, és elégé megritkult:S Nem tudom, ebből mit lehetne kihozni. Nem túl hosszú, körülbelül mellig érő.
2011. nov. 12. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:

ricinusolajat kezdd el használni (+ bánfi hajszesz)


szerintem ezek szépek:

[link]


[link]

2011. nov. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi az első nagyon tetszik:)

Amúgy nem hinném, hogy a ricinusolaj segíthet:S Fél éve hullik, már elég sok mindent megpróbáltam, rengeteg kivizsgáláson, de még mindig semmi:S Jövő héten elmegyek egy ilyen mikrokamerás vizsgálatra is, mert a fogorvoscsaj mondta, hogy a fodrászától hallotta, hogy valami atka is okozhat ilyen dolgokat. Utánanéztem, és kiderült, hogy az esetek 70 %-ában ez az atka okozza a diffúz hajhullást, úgyhogy hátha. Meg megyek majd endokrinológushoz decemberben.

köszi:))

2011. nov. 12. 21:33
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem egy próbát megér azért (:
2011. nov. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!