Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Korpás a hajam, melyik sampont...

Korpás a hajam, melyik sampont ajánljátok?

Figyelt kérdés
Eleinte a Head and Shoulderst használtam, akkor hatott is meg jó is volt, de már nemtudom miért, újra visszajöttek a korpáim :D milyen sampont kellene használnom?
2011. nov. 13. 13:22
 1/4 AĐA ***** válasza:

Médea sampon korpás és zsíros hajra(átlátszó az üveg sárga benne a sampon)


Nagyon jó!

Már legelőször látszott a különbség,csak ajánlani tudom.500 Ft körül mozog az ára,én a DM-ben vettem:)

2011. nov. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a médea nem volt jó,sőt még a hajamat is összetapasztotta,szárította....

Ki kell próbálni az összeset,nem vicc,volt már nekem nizoral,tgel,vichy,h&s és az összes márka ilyen készítménye..eddigi legjobb a fodrászkellékesnél kapható Kallos sampon.Próbálgass,erre nincs más megoldás....

2011. nov. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Veruscsajszy ***** válasza:
Én is Head&Shoulders-et használok! Azt használd továbbra is! Én már 2 éve azt használom de a hajhullás ellenit. És még korpám sincs! Igazából nem is volt soha!
2011. nov. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is szinte mindent kipróbáltam. A fodrászom azt mondta, hogy pl. sokan keresik a Kallos-t de nekem az sem vált be. Aztán egyszer megmosta egy mentás samponnal és azóta azt használom, imádom. A neve: Pro wash (zöld, 1l és 750 Ft, fodrász kellékesnél kapható csak). Nekem inkább zsírosodásra hajlamos hajam van, de a H&S-től én is korpás lettem.
2011. nov. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!