Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha barna hajszínt akarok,...

Ha barna hajszínt akarok, vegyek szőke színezőt?

Figyelt kérdés
Elsőnek a sötétbarnával próbálkoztam, aztán a középbarnával és mindkettőnek fekete haj lett a vége. A középbarnával 2 évvel ezelőtt is színeztem a hajam, akkor szép barna lett nem értettem, hogy miért lett fekete. Igaz, két évvel ezelőtt még csak egy dobozt használtam 20 percig, mert rövid volt a hajam, idén meg 2 dobozt 25 percig. Lehet ez volt a probléma? Olvastam valahol, hogy ha barna akarok lenni akkor vegyek sötét- vagy középszőkét. Igaz ez? Mit tanácsoltok?
2011. nov. 13. 14:33
 1/1 anonim ***** válasza:

nagyban függ attól, hogy milyen színű a hajad


pl egy ha sötétebb árnyalatot akarsz mint ami most van, akkor pont olyat kell venni, ami a dobozon van hajszín.


ha világosabb árnyalatot akarsz, akkor a dobozon levő hajszín világosabb kell legyen, mint amit el akarsz érni.

2011. nov. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!