Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rövid hajból mit tudok kihozni...

Rövid hajból mit tudok kihozni? Van valami amitől gyorsabban nő?

Figyelt kérdés
Kb. hátul lejebb ér a nyakam felénél, elöl még fül alá se(valaha fazonra volt vágva, de az már lenőtt) és amíg meg nem nő, ha már itt tartunk van valami vitamin(1000 ft alatt ha lehet)amitől jan-febr.esetleg tavaszra lenő kb. az államig(vagy alá)?...illetve addig mit tudnék alkotni belőle?
2011. nov. 13. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
minél többet vágod, annál gyorsabban nő
2011. nov. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ricinusolaj,Bánfi hajszesz
2011. nov. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is tudom ajánlani a ricinust, 1 hónapja használom, és láthatóan nagyon sokat nőtt a hajam (a frufrumat havonta kellett vágatnom, most meg 1, 5 héttel a vágatás után kellett!!:) A Bánfiról is elég sok jót hallottam, olvastam!:)
2011. nov. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nahát én Bánfit vettem végül, ha másra nem is jó, de kevésbé zsíros a hajam mióta használom ::P
2011. nov. 20. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!