Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a hajammal?...

Mit kezdjek a hajammal? Rettentő erős.

Figyelt kérdés

Talán furának hat, mindenki gyorsítani akarja a növekedést, hát nekem nincs ilyen gondom. Nagyon sűrű, nagyon erős és nagyon gyorsan növekszik. Ha egy picit is hosszabb rögtön elkezd úgy állni ahogy ő akar, semmit nem lehet vele kezdeni, hacsak nem kenegetem minden reggel nekem meg ahhoz nincs türelmem (pasi vagyok). Frissen nyírva olyan kemény, hogy rá lehet ülni, mindenki állandóan fogdosni akarja és a tenyerükkel nyomogatják és közben vigyorognak, hogy olyan mint a sündisznó és ez milyen jó.


Van valami trükk amivel visszább lehetne fogni a növekedését vagy legalább azt elérni, hogy 4 hetente ne kelljen fodrászhoz járnom? Most 6 hetes és már minden bajom van vele, holnap megyek levágatni.


2011. nov. 13. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért csak a pasiknak nő gyorsan a hajuk? Bocsi, hogy nem adtam hasznos választ, de irigy vagyok. A növekedésén egyébként szerintem nem tudsz változtatni. Cseréljünk! :D
2011. nov. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tied, vidd. Bár annyi van, hogy két nőnek is elég lenne.
2011. nov. 13. 19:03
 3/4 anonim válasza:

Cserélüünk?!:D

amùgy szerintem se lehet ezzel mit kezdeni majd ha megöregszel kihullikxD

2012. márc. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor a fodrász vágja ritkítja is? Mert ha nem akkor kéne! Ha spórolni akarsz és nincs türelmed fodrászhoz járkálni szerezz ve egy hajvágó ollót (ha nincs nyírógéped persze) és egy ritkító ollót. Már 1700-1800 forinttól lehet kapni. Aztán, ha a kellékek megvannak nézz a youtubeon hajvágós videókat. Írd be pl. hogy: man haircut tutorial, vagy valami ilyesmit. Sok sikert! :)
2013. febr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!