Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, ti milyen eszközzel...

Lányok, ti milyen eszközzel hullámosítjátok/göndörítitek a hajatokat?

Figyelt kérdés

Hajsütővas: 20 mm-es, 38 mm-es..?

Rárakható spirállal, anélkül ?

Hajvasaló?

Mindtől másmilyen hullámokat kapok, igaz?

(készülök venni vagy ilyet vagy olyat, ezért érdekel, hogy 1 hajsütő+1 vasaló elég, vagy elég csak az egyik..)

Tapasztalatok érdekelnek minél több, annál jobb!!:)


Mindenkinek adok zöldet!:)

A válaszokat előre is Köszi!:)


2011. nov. 13. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hajvasalóval. szép hullámos lesz. nekem 2 napig simán ki is bírja , persze a második nap már nem annyira intenzíven hullámos de még mindig jól látszik.
2011. nov. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 fancy917 válasza:
én láttam a media markt-ba hajsütővas+hajvasaló kombót rózsaszín volt, szerintem praktikus h egyszerre mindkettő:) bár jobban nem néztem meg, hogy miket adnak hozzá meg hány fokot tud meg stb.
2011. nov. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, láttam ilyen kombinálható tartozékos Babyliss hajformázót(nem tudom olyasmire gondolsz-e), de egyenlőre még várom a válaszokat! :)
2011. nov. 13. 21:28
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
Nekem alapból ilyen hajam van, úgyhogy csak habbal. Néha rásegítek diffúzorral.
2011. nov. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy fém hajcsavaróval + csipesz (abba nem ragad bele a haj és nem károsítja mint a hajsütő v. vasaló, viszont bonyolult mert könnyen kicsúszik) vagy spirál nélküli hajsütővassal kb. 20mm-es azzal olyanok lesznek a hullámok mint amilyet én szeretnék.
2011. nov. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A hajcsavarózás, meg a hullámcsatos tűzögetés nem vált be, ezért szeretnék valamilyen hajformázós terméket venni; igazából hullámos különálló,tincses loknikra vágyom, ezért kérdezem, hogy milyen hajformázók, amik leginkább hasznosak, jól beváltak.

További válaszokat is szívesen fogadok!:)

2011. nov. 13. 22:08
 7/7 anonim ***** válasza:
sima hajsütő vas is jó, meg vannak a technikák rá hogyan milyen hajat lehet csinálni vele. yutuben vannak fent videok ( én anno akciosan ajándék cd-s hajvasalót kaptam és azon is jó tippek voltak)
2011. nov. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!