Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Interspar akciós újságban...

Interspar akciós újságban szereplő hajápolási termékek a Spar áruházban ugyanúgy akciósak és vannak vagy ez két külön áruház, két külön akcióval? .

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a Spar áruházban is megtalálható az a bizonyos termék, akkor ott is akciós. De ha biztosra akarsz menni, akkor nézd meg a Spar akciós újságát a honlapjukon. Vagy ha megmondod, hogy konkrétan melyik termékre gondolsz, szívesen megnézem Neked, ha Te nem találod.
2011. nov. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm!

a gliss kur fekete tégelyes hajpakolására, samponjára gondoltam, elvileg intersparban akciós és ezt szeretném megtudni, hogy bármelyik sparban is az-e.

2011. nov. 14. 17:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Megnéztem a Spar honlapján és a Gliss kur termék, amit szeretnél csak az Interspar akciós újságában szerepel (Interspar Ajándékötletek katalógus), tehát csak ott akciós.


Esetleg nézz után, hogy a Rossmann-ban milyen áron kapható (a rossmann honlapján fent van az aktuális katalógusuk), ha nem megoldható, hogy megvedd az Intersparban.

2011. nov. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia, nagyon köszönöm, megnéztem...na kapható a Rossmannban is és talán az Auchanban is, ugyanezen az áron. De egyébként fura, mert a Rossmann katalógusa a hét végéig érvényes, viszont a fele kifehéredett, magyarul a fele lejárt és már csak pár termék akciós addig, hát a hajpakolás benne van, be is szerzem, mert azért nem mindegy, hogy 1800 ft 1 db vagy 999.
2011. nov. 16. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!