Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Éjszakára be szoktam hajcsavar...

Éjszakára be szoktam hajcsavaróval csavarni a hajamat, ti mivel rögzítitek oda a csavarókat?

Figyelt kérdés
Én eddig hullámcsattal próbálkoztam, de...
2009. máj. 10. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem...Az én csavaróimon van egy gumi rajta egy másfél centis gyöngy amivel lehet rögzíteni...persze ezek 20 éves csavarók, de ez alapján akkor jobb csavarók, voltak mint ma, ha ma még a rögzítéshez is külön csatt kell...
2009. máj. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mamámnak voltak ilyen gumis csavarói, amilyet az első írt.

De jók voltak, az tény.

Szerintem a kérdezőnek valamilyen mai darab van... talán olyan tapadós? vagy milyen az...


Szerintem ha feltekered majd csattal rögzíted és esetleg hajhálót húzol éjszakára akkor az jó lehet.


Ja és anyukám nem hullámcsattal csinálta, hanem ő olyan másfajta csattot használt, az jó hozzá.

Hogy írjam... egy Y-t képzelj el. és a két pici vége a szára, ahol meg tudod fogni az 1 vonal pedig maga a csatt. Nem túl kényelmes benne aludni, de...

Ne harahudj, de nem tudom mi a csatt pontos neve, de mi ilyet szoktunk használni (még régen vettük, de mostanában is láttam) és ez megfelelő.

2009. máj. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

anyukám valami hasonlót használ...de azt mondja egy rémálom az éjszaka benne

[link]

egyébként múltkor a fodrászatban láttam ilyen szivacsot..amire felcsavarja a fodrász a hajat..és semmi csat nem kell hozzá

[link]

ez sokkal jobb ahogy elnézem

2009. máj. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!