Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfi gyantázást ajánljátok,...

Férfi gyantázást ajánljátok, vagy epillálást? (intim részekre + mellre)

Figyelt kérdés

Hol tudok venni férfi gyantát/epillátort v a női is jó ? :D

És melyeket ajánljátok?

Nem BP.-en lakok, ezért ilyen üzletekre gondolok mint Tesco, Cora, rossmann, dm :)


2009. máj. 10. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Én Euronicsban vagy valami ilyesmiben vettem Philips epilátort 7-8 ezerért pár éve.

Ilyen elektronikai üzletekre gondolok, ahol lehet venni mp3at, mosógépet, tvket, elektromos borotvát, stb. Általában 2-3 polc tele van epilátorral.

Nem tudom van-e külön férfi, de szerintem ugyanolyan mind, bármilyet vehetsz.


Én szeretem az enyémet, nagyon hasznos. De intim részen és hónaljon és nem bírom használni, úgy fáj.

Minden máshol kibírom.

De sok barátnőm használja hónaljara és lentre is nekik nem fáj.

2009. máj. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyantába én még nem láttam külön férfiaknak valót,de szerintem ne gyantázz otthon próbáld inkább kozmetikussal.Nekem pár perc alatt leszedi a felsőtestemről.Epilálni is szoktam,abba sincs külön férfi,nekem BRAUN van,intimre ezt szoktam (néha,mert nagyon fáj)
2009. máj. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Van külön férfi kozmetikus, vagy a nőinél megkérdezzem hogy férfit vállalnak-e? Mert az jól hangzik, az egyedül gyantázás lehet eléggé körülményes :)
2009. máj. 11. 14:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Én falun élek és itt nincs külön férfi kozmetikus.Kérdezd meg,biztos,hogy elvállal.A pénz neki is pénz és csak pár perc. (előző voltam)
2009. máj. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem messze van egy megyeszékhely (30 perc busszal) ott csak elvállalja valaki :)
2009. máj. 11. 15:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos! Sok férfi jár manapság gyantára,simán elvállal.(előző)
2009. máj. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Keresgélni kell, van aki még nőket se vállal van aki férfiakat is.

A legtöbb kozmetikus általában nő, de simán vállal férfiakat is.

2009. máj. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!