Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, ha (festés...

Mit csináljak, ha (festés nélkül) lenő a hajam?

Figyelt kérdés
Még sohasem volt festve, de az alja egy ideje _sokkal_ sötétebben nő, mint az eredeti. Mihez kezdjek vele?
2011. nov. 18. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs!
2011. nov. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy sötétebben nőne, max. a végét tetted már annyira tönkre, hogy világosnak látszik. Vagy zsíros a töve.
2011. nov. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az alja nő sötétebben?? Mi van?!? A haj a hajtőnél, fejbőr alatt nő, ott vannak a hajhagymák...

A vége általába világosabb szokott lenni, nem sötétebb..

Foggalmam nincs miről beszélsz, boccs

2011. nov. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valami szőkítő, vagy világosító samponnal mosol hajat, nem lehet??
2011. nov. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nyáron kiszívta a nap, plusz mostam már pár dologgal, ami lehet mellékhatásként picit világosít. (nem festék, csak pl. kamillatea) Ezért világosabb a vége, mint ami frissen nőtt. Ez nem lenne gáz, de egy ideje tényleg sokkal sötétebb az alja és egyre jobban látszik. Szerintem sötétebb, mint ami valaha is volt nekem.

Fáradt vagyok, de remélem értitek, mit nyökögök.


Első válaszoló: de úgy látszik, van. :) Bár nem vagyok határtalanul boldog, hogy nekem kell megtapasztalnom, szerintetek mit csináljak?

2011. nov. 18. 23:59
 6/10 anonim ***** válasza:

Alja = töve?, mert számomra az alja a végét jelenti, nem a tövét..

Hát kamillázd újra, vagy a méz, a citromlé, az olívaolaj is világosít, lehet, hogy ha az 'alja'= tövére kened, vagy csak ott használod, akkor csak azt a részt világosítja...(vagy szőkítő/világosító/hamvasító sampon..)

Ha végképp nincs semmi változás, akkor esetleg a hajad világosabb részével megegyező színű(vagyis 1-2 árnyalattal világosabb) színezővel tudsz kicsit világosítani rajta..

Vagy megkérdezed a fodrászod,(mint általába szoktuk:), hogy szerinte elég-e, ha házi praktikákkal próbálod világosítani, vagy kell-e mesterséges világosítást, beavatkozást alkalmazni, meg hogy esetleg van-e valami ötlete, hogy mitől ilyen a hajad színe...

2011. nov. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a haj nem alul nő, úr isten..
2011. nov. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Mit úristenezel, drága Captain Obvious? Bár 00:54 már sikeresen megoldotta a rejtélyt, mire értem (és értik a legtöbben errefelé) a hajszálak alját, azért kijavítom magam: alja=töve. *tapsvihar, ujjongás*


Na de a hisztit félretéve, köszi a választ 00:54. :) Kérdeztem már két fodrászt, de nem tudtak mit hozzászólni az ügyhöz. Csak a fejtést ajánlották, amit próbálok még elkerülni.

2011. nov. 19. 12:11
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha beírod a google-ba, hogy hajvilágosítás kidob ilyen alternatívákat:otthon, házilag, természetesen..

Mind ott van, amit írtam, meg a samponok is.. valamelyik csak beválik..!:)

2011. nov. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
watch out, we got a badass over here...
2011. nov. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!