Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet tenni pattanás...

Mit lehet tenni pattanás ellen segítség?! Bővebben lenn!

Figyelt kérdés
rengeteg drága és olcsó krémet használtan nem segített minden napos arc tisztítás nem használt méze pakolás élesztő nem használt hideg víz nem használt mit lehet még csinálni valaki léci szegítsetek!
2011. nov. 19. 17:16
 1/8 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok a t zonában van fokrém nem jöttbe se a kozmetikus
2011. nov. 19. 17:22
 2/8 anonim ***** válasza:
Orvosi kivizsgalas, mivel ez lehet egy sima hormonvaltozas miatt is, de barmilyen mas belso elvaltozasnak a tunete is. Az emesztesed rendben van pl?
2011. nov. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
menny el bőrgyógyászhoz
2011. nov. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nincsenek emésztési gondjaim és semmi már csak súlyos asztma az okozhatja? Borgyógyász nem msegített semmit
2011. nov. 19. 17:36
 5/8 A kérdező kommentje:
Már legalább egy fél éve vannak!!!
2011. nov. 19. 17:37
 6/8 Advocatus Diaboli válasza:
szerintem ez csak simán hormonális, nem igazán tudsz mit csinálni vele, én most 20 vagyok, és szinte mind elmúlt, pedig semmit se csináltam
2011. nov. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kakukkfu-utifu gy.novenyteat kezdjel el fogyasztani, de mellette csalanteat is. Az elozok a legzoszervekre lesz gyogyito hatassal, az utobbinak van tisztito hatasa. Koromviraggal kezd el mosogatni pl. teaval.
2011. nov. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én évekig minden féle dolgot kipróbáltam rá. egydül egy valami segített. roaccutan gyógyszer bőrgyógyász írja fel de csak a legvégső esetben szokták viszont ez tutira hatásos!!!!! szóval lehet még neked nem fogják felírni de egy próbát megér!!!:)
2011. nov. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!