Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jó fodrász Szegeden?

Jó fodrász Szegeden?

Figyelt kérdés
Pár hete költöztem a városba, nem ismerek senkit aki ajánlani tudna bárkit is. Fontos, hogy ne csak ügyes legyen, hanem megbízható is, mondja meg, ha nem lehet megcsinálni a hajamból, amit szeretnék.
2011. nov. 19. 21:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom, merrefelé laksz, de a 4es villamos Kecskés végállomásánál van egy Csini nevű divat-, fitness, meg egyéb szalon (nagy, sárga épület), annak az 1. emeletén van egy fodrász is. Ott az én félig összerasztásodott, borzalmas állapotú hosszú hajamból gyönyörű frizurát készítettek, nem akartam elhinni. Egy srác és egy leányzó dolgozik ott, ismerősöm szerint mindkettő nagyon korrekt és ügyes, az én hajamat egyébként a fiú vette kezelésbe.
2011. nov. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!