Igazán jó balzsam?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tanácsot szeretnék kérni. A hajam töve mindig nagyon zsíros 2-3 nap után viszont a hajam többi része iszonyúan száraz... lassan 20 éves vagyok egy tucat sampont és balzsamot kipróbáltam már de egyik sem volt az igazi... valami ötlet, hogy mit használjak rá? Előre is köszönöm!
2011. nov. 20. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Pakolás, komolyan. Nekem is a fodrász mondta, hogy a balzsam nem táplál, csak könnyíti a kifésülést. Azóta pakolást használok és tényleg jobb, pedig 8-10 évig rendszeresen balzsamoztam. Pantene regeneráló pakolást szeretem és gliss kur pakolásokat. Vagy hajápoló olajokat, hajvégápolókat próbáld ki, ezt is a fodrász ajánlotta. A sampont hígítva használom és csak a hajtövemre, a hajam többi részébe nem dörzsölöm bele, csak a lemosáskor éri sampon. Talán ez is segíthet, hogy ne legyen száraz a hajad.
2011. nov. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. nov. 20. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!