Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki ajánlana nekem valami...

Valaki ajánlana nekem valami jó hatásos hajpakolást?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a boltban kapható készítményekre :D
2011. nov. 21. 17:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Még hozzátenném, hogy célom, hogy gyorsan megnőjön a hajam :)
2011. nov. 21. 17:18
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne a boltban próbálkozz a sok műcuccal. A legjobb módszer: veszel ricinusolajat 200 ftért 1 decit...és belemasszírozod a fejbőrbe és a hajra is tegyél belőle. Az olajat 2.3 evőkanállal ha felmelegíted, bőven elég a hajadra, könnyen kenhető lesz. Fóliázd be a fejed, hagyd rajta a pakolást 3-8 órát, amjd mosd le jól. Kétszer kell mosni, hogy jól kijöjjön. Utána extra puha lesz a hajad, selymes, fényes és nem fog hullani, valamint egyénfüggő de nagyon gyorsan fog nőni magadhoz képest. Tehetsz tojássárgát is a pakolásba. A hajvégekre használj olivaolajat és vazelint, mindegyiktől pihom puha lesz a hajad.
2011. nov. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! ezt a ricinus olajas pakolást sok helyen olvastam már, és dicsérik is szóval mindenképpen ki fogom próbálni :)
2011. nov. 23. 16:08
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

Itt van a (szerintem) legjobb,és legtartalmasabb ricinus napló.Olvasgass bele,nézd meg az első,majd az utolsó oldalon a haját,mennyire megváltozott az egész szerkezete,színe,hosszúsága.Egyszerűen gyönyörű hajkorona lett az eredmény nála,kitartó 1 év után. Érdemes megnézni a fotókat!(:

Én is használom,és csak is pozitívumot tudok mondani róla!Régen csináltam pár hónapig,csak meguntam és abbahagytam.Viszont amíg használtam elképesztő módon csökkent a hajam töredezése,és iszonyú gyorsan megnőtt.Sokkal sűrűbbé vált,könnyű esése lett,megerősödött,puha lett,a színe is picit megváltozott,halványit vöröses árnyalatú lett az egyébként barna hajkoronám. (: Rengeteg dicséretet is kaptam,milyen gyorsan megnőtt,milyen szépen fénylik.

1 hete megint elkezdtem,már most látható a változás,ma szóvá is tette az osztálytársam,hogy picit vöröses(nekem tetszik)+puha,fényes. :P

Én így használom: 2 e. kanál olíva olaj

2-3 e.kanál ricinus(mellig érő hajam van)

2 e. méz

2011. nov. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. :D

UI.: Lemaradt,hogy amúgy 2 naponta mosok hajat,tehát egy héten 3x. A ricinusnak köszönhetően ez lecsökkent heti 2 alkalomra. (=

2011. nov. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!