Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros hajra van megoldás,...

Zsíros hajra van megoldás, vagy adjam fel?

Figyelt kérdés

Évek óta küzdök a zsíros hajam ellen, ami még így 20 éves koromra sem hagyott alább. Régen almaecetet használtunk rá anyuval, de elfelejtettem, hogy az segített-e.


Tudnátok nekem ajánlani sampont (ha használt nektek is) zsíros hajra? Plusz ha van valami bevált házipraktika, akkor azt is.

Jelenleg 2 naponta mosom a hajam, de nagyon zavaró, hogy csak az első nap tudom kiengedve hordani, második nap már muszáj copfba fognom...



20N


2011. nov. 21. 20:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg lerakódás van a fejbőrödben zsír és korpa réteg a hajtőnél ami szabad szemmel nem látható.Rougj fejbőr tisztító termékeket javaslom nekem ezek segítettek a zsíros gondon.
2011. nov. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Kedves első!


Nagyon szépen köszönöm a gyors segítséget:-) Utána is néztem egyből ennek a készítménynek, létezik, hogy 7200 ft, vagy te olcsóbban vetted? Bár gondolom valóban ilyen drága, és akkor tényleg használ.

Neked hány alkalom után kezdett hatni és hogy kell érteni, hogy nem szabad leöblíteni. Dehát ha rajta hagyom a krémet nem lesz attól zsíros a hajam?

2011. nov. 21. 20:39
 3/19 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek, én feladtam. 26 éves vagyok, ha eddig nem segített semmi akkor már nem is fog. Már próbáltam sok fajta sampont, hajszeszt, balzsamot, próbáltam ritkábban mosni, hátha átáll a hajam, de nem, úgy tűnik ez is genetika kérdése. Mosom két naponta, mást nem tudok tenni.
2011. nov. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Az első vagyok.Én voltam egy mikrokamerás hajvizsgálaton és ott vetette meg velem a hajgyógyász ezeket a termékeket.Nekem is nagyon hamar zsírosodott és ráadásként még hullott is.Volt egy mély tisztító sampon az 2000 valamennyi volt meg volt két kisebb pipettás flakon együtt 14.000 volt.Sajnos nem túl olcsó de nekem segített már heti 2x mosok hajat.
2011. nov. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én 17 éves vagyok, a hajam a hátam közepéig ér, és nagyon hamar zsírosodott. Két naponta kellett mosni, ami nagyon zavaró volt, mert emellé még társult a korpa is... sokan mondták, hogy ne mossam ki a hajam ilyen sűrűn,mert csak rosszabb lesz. Nem foglalkoztam velük,mert egyszerűen nem tudok zsíros hajjal szaladgálni. De most nyáriszünetben nem nagyon voltam sehol és nagynehezen ráeröltettem a 3 napos mosást. Nem nagyon tetszett, de megérte, így már 3 naponta mosom, valamikor 4-et is kibír úgy, hogy szinte nem is zsíros. Samponokat próbáltam már mindenfélét, de semmi nem jött be.
2011. nov. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
21:05-ös, mennyibe kerül egy ilyen mikrokamerás hajvizsgálat? És hol lehet elvégeztetni?
2011. nov. 21. 21:38
 7/19 anonim ***** válasza:
A hajvizsgálat maga teljesen ingyenes és gyógyszertárakban szokott lenni.PL árkád gyógyszertár én ott csináltattam.
2011. nov. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Még egy utolsó kérdés: és muszáj ott egyből megvenni amit ajánlanak, vagy lehet mondani a vizsgálat után, hogy jó, átgondoljuk mit is tegyünk?


Amúgy megnéztem a neten, minden gyógyszertárban szinte csinálnak ilyet, van egy lista, hol lehetséges a vizsgálat. Fel kell hívni a patikát és szerintem időpontot egyeztetni.


Nagyon szépen köszönöm főleg a Te segítséged, de mindenki másét is, mert lehet megoldódik a problémám:-)


Jöhetnek még válaszok, nagyon szívesen fogadom őket!

2011. nov. 21. 21:54
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem muszáj egyből megvenned a terméket és nem is tukmálják rád, ezt bármikor megveheted nem egy vényköteles gyógyszer.
2011. nov. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:-) Bár csak sok ilyen segítőkész ember lenne mint Te:)!
2011. nov. 21. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!