Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az lenne a problémám hogy...

Az lenne a problémám hogy most vágattam le a hajam punkra, a tarajam kb 3-4 cm és semmi se akarja megtartani :S próbáltam erősebb zselét, extra erős hajlakkot de valamiért mindig előrekonyúl :/ Szerintetek mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Fel szokták tupírozni és úgy felzselézni azután lefújják hajlakkal. Próbáld meg így!
2011. nov. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
tojással szokták belőni ;) komolyan!
2011. nov. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

elsőt már próbáltam de nem Oo :S

tojásosra kivi vok :D

2011. nov. 24. 14:26
 4/8 anonim ***** válasza:

HÁt nekem úgy mondta az egyik ismerősöm még anno, hogy tejszínhab, azt utána kell egy újságpapír amivel megegyengeti(félbehajtja előtte) majd hajlakk rá, de valami iszonyatos mennyiséggel, az az egyetlen dolog amivel nem szabad spórolni. Így még a 20cm tarajat is meg lehet csinálni :))

sok sikert.

2011. nov. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
tojással szokták, vagy ragasztóval. Vagy sörös szappannal. Tudod csak hogy meglegyen a punk életérzés.:D
2011. nov. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Minél szárazabb a haj, annál könnyebb dolgod van vele.

-ne tegyél rá balzsamot

-ha fested vagy leszivatod, az is jó, mert az is szárítja

-kreppeld be

-tupírozd sokat, és utánna tegyél rá hajzselét vagy hajlakkot.

-ha túl sok rajta a kötőanyag, csak elnehezedik, szóval nem a sok zselétől fog jól kinézni.

2011. nov. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
68%
egy punk soha nem mondana olyat hogy "erre kivi vok"
2012. márc. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
cukros víz
2012. aug. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!