Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen jó és hatásos hajnövesz...

Milyen jó és hatásos hajnövesztő szereket ismertek ami viszonylag rövid idő alatt fejti ki hatását?

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
sajnos nem nagyon van ilyen én is kíváncsi lennék rá olyan lassan nő ez a szar haj :S
2011. nov. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ismerős:S
2011. nov. 24. 19:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Használjatok ricinus olajat vagy panthenolt. Mindkettő viszonylag olcsón megkapható a gyógyszertárban :)
2011. nov. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

a bánfit próbáltam 1 hónapig használtam hajhullás,növesztés miatt (tudom tovább kellett volna) de elvileg már az első hónapban kéne hatását bizonyítania és semmit nem nőtt tőle rohadtul kiszárította a hajam és ilyen nagyon pici hajszálak jöttek ki folyton pedig a hosszúaknak kellett volna mert azok az öregek ja és hamarabb is zsírosodott na akkor elég volt egy életere belőle


rengeteg almát eszem egy nap (néha már nem is esik jól de tömöm magamba,a túrót is magában ettem ami hányingerkeltő úgy még elmegy ha rakok rá cukrot de akkor meg már sok szénhidrátot vittem be mindezt a hajam miatt :(


mindennap többször is masszírozom a fejbőröm hát mit ne mondjak nem vettem ettől se észre nagy növekedést


gondoltam már szedni Revalidot vagy ilyesmit de lehet hogy csak felesleges pénzkidobás és átverés 4000 ft-ot kár érte kidobni ha sz*rt se ér :S


most a tapasztalataimat írtam le a hajnövekedéssel kapcsolatban ja és nyáron nőtt csak olyan gyorsan mikor levágattam ősszel mondanom se kell egy fikasztnyit se nő de már sírógörcsöt kapnék tőle olyan rövid(vállig ér) és olyat idétlen és semmit nem nő alig várom a nyarat biztos legalább egy évig nem fogok fodrászatba lépni az amúgy is minek csak elcseszi

2011. nov. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom. ÉN nem használok ilyen csodaszereket meg masszás meg így-úgy egyél mindenfélét. Szimplán ápolom rendszeresen,Bánfi samponom van és normálisan étkezek (nem tudom ez közrejátszik-e),de májusban levágadtam a hajam, vállig érőre és most jelenleg a mellem alatt van. Mondták,hogy attól is nőtt,mert otthon mindig felkötve van a hajam,nem hiszek benne,de mindegy.

Szóval szerintem ha rákensz minden butaságot inkább többet ártasz neki,mint segítenél rajta.

2011. nov. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

utolsó válaszoló:

1, csak Bánfi sampont használsz vagy szeszt is?

2,Hogy érted hogy egészségesen táplálkozol?Miket eszel?


bocsi csak kíváncsi vagyok a titkodra hogyan nőtt meg ilyen hamar neked :)

2011. nov. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
a bánfi hajszesz egy szart se ér már bocsánat van egy olyan hogy herba vita vagy valami ilyesmi ilyen zöld fehér üvegcsés zsíros hajra nekem eddig az bejött nőtt is tőle a hajam meg nem is zsírosodott annyira:D nah azt próbáljátok KI!!!
2011. nov. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Marton Adél ***** válasza:

MENNYIT NÖVESZTETT A HAJADON A HERBA VITA?

ÉS MENNYI IDŐ ALLATT NŐTT?

2011. dec. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!