Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rendszeres ricinus és/vagy...

Rendszeres ricinus és/vagy Bánfi hajszesz használók, mennyit nőtt a hajatok és mennyi ideig/mióta használtátok/használjátok? Kérjek írjatok.

Figyelt kérdés
2011. nov. 26. 15:38
 1/3 anonim válasza:
Szia!Én sok sok vitamint szedek+herba vita stella hajhullás elleni tonikot használok ,nekem a tapasztalatom :2hét alatt legalább 2Cm-es lenövésem volt:)Persze soha nem volt még ekkora,egyébként a bánfit is ajánlom de ha tudod inkább a samponra változtass,szerintem hatásosabb persze ha mindkettőt használod egyszerre sem hátrány:)Sok sikert!
2011. nov. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bocsi az offert.

Milyen vitaminokat? Es azt a hajhullas elleni szert hol es mennyiert lehet kapni? Eygebkent fested a hajad??

2011. nov. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Fodrász vagyok,igen festem a hajam szőkére!:)

én az 1x1 multivitamint szedem amiben sok olyan anyag van ami nagyon jó a haj-köröm-bőr javítására növekedésére,de a DM haarvital komplexet ajánlom összetevőkben mennyiségben minden benne van ami kell a hajnak és nem 3ezer ft-os kapszula!

Egyébként a hajszeszt a Dmben is megveheted körülbelül 5-600 Ft!:)Bocsi a késői válaszért!

2012. jan. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!