Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik szőrtelenítési módot...

Melyik szőrtelenítési módot válasszam?

Figyelt kérdés
Igazából engem a gyantázás érdekel. Eddig főleg borotváltam a lábam, vagy habot fújtam rá de kivétel nélkül mindig begyulladtak a szőrtüszőim (kis piros pöttyök az egész vádlimon). Ráadásul nem egyszerpár napig-hétig pihentettem, de azótasem tűntek el.. :( Szerintetek a gyantázás segítene??
2011. nov. 26. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Sósav
2011. nov. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én borotválom a lábam, de most szalagavatóra le akartam gyantáztatni. Mivel annyira erősek a szőreim, a gyanta ki sem szedte rendesen, és ráadásul kegyetlenül fájt... Úgyhogy most van egy majdnem csupasz csík a lábamon, mert többet nem bírtam. De ha magas a fájdalomtűrési szinted, akkor ajánlom a gyantát, mert jó. A karomat gyantáztatom.
2011. nov. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!