Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Új frizurát szeretnék szülinap...

Új frizurát szeretnék szülinapomra. Légyszi küldjetek képeket most menő frizurákról! (? )

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, és december 23.-án leszek 15. Erre a szülinapomra szeretnék elmenni fodrászhoz, de még nem tudom milyet szeretnék...Légyszi adjatok tippeket! Olyat szeretnék ami suliba még elfogadható, de nem átlagos. A mostani frizurám félhosszú, egyenes és fekete.
2011. nov. 27. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
2011. nov. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ilyen volt már a hajam de azért köszi^^
2011. nov. 27. 16:06
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

egyébként ez attól is függ hogy milyen az arcformád, hogy mi áll jól neked, én személy szerint azt ajánlom hogy válszd el a haja degy kicsit oldalra és daueroltasd be.

semmikép se tépesd meg! mindenkinek ilyen haja van.

és szerintem hívd fel a fodrászod vagy csak egy profi fodrászt aki meg tudja mondani.

2011. nov. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2011. nov. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az utolsn nagyon jó
2011. nov. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

hulyegyerek01:

[link]

Ez vagyok én xPP Amugy egész jó amit küldtél...:)

2011. nov. 28. 17:21
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem maradja dauerban de a utolsó link az nagyonjó bár szerintem az oldalra elválasztós rihannás jól állna neked. am ha nem vagy biztos benne menj el egy parókaboltba v csak vegyél egy parókát próbáld fel klátni fogod h jól áll e. :DD
2011. nov. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!