Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csinálhatnék a hajammal?

Mit csinálhatnék a hajammal?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Reggelente, amikor megfésülködöm, ugye tök szépen áll a hajam meg minden, majd kb 15 perccel utána már, így összeáll tincsekbe, ezen hogy segíthetnék? Valakinek valami tipp?

Előre is köszi!


2011. nov. 27. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt valoszinuleg megtorezedett a hajad...kicst vagass le belole igy konyebben is no kesobb meg minden:)
2011. nov. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, nekem is betincsesedik..:/
2011. nov. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

szerintem gyümölcsös kifésülőspray segít, fontos h gyümölcsös legyen és ne olajos, meg ilyesmi mert attól meg összeragadhat, meg bezsírosodhat

a hajvágás is jó, de ha kicsit többet akarsz vágatni h gyorsabban nőjön akkor azt tanácsolom, h ezt nyár elején tedd, mert nyáron gyorsabban nő a haj (:

2011. nov. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!