Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna hajból szőke?...

Sötétbarna hajból szőke? Megoldható? Előnyős?

Figyelt kérdés
Eredeti (még soha nem festett) jó állapotú szép sötétbarna hajam van...barna szemeim (kicsit világosabbak mint a hajszínem) és fehér bőrőm (ill világos)de nyáron minden ok nélkül egyenletesen lebarnulok (olyan mintha szoliznék pedig nem... szóval megoldható a dolog? Lehetne az én hajamből szőkét csinálni? Igazából semmi bajom az eredeti hajszínemmel, szeretem is de már rettentően utom!!!Vagy várjam meg a 30at és utána kezdjem el festetni a hajam, mondván, hogy már úgyis mindegy... Shakire, Britney Spears,Szandika és még sokan mások is hasonlóak voltak mint én mert sötétbarna hajból lett szőke hajuk... Szerintem nekik nem előnytelen, sőt még előnyős is:) A szőke haj fiatalítana engem? Nemmint ha idős lennék, de érdekelne... Milyen árnyalat lenne a legjobb? És a legfontosabb : ha egyszer majd megúnom a szőkét visszalehet csinálni természetes csokibarnára a hajam??? Olyan színű EREDETILEG a hajam mint a csokibarna színű loreal hajfesték!! Nagyon szeretnék szőke lenni, és nagyon unalmas már a barna haj...Várom a válaszokat:) 21/L
2011. nov. 28. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne rögtön szőkére festesd. Először csak melíroztass, aztán szépen lassan a többedik alkalom után úgyis szőke lesz, mivel nem tudják mindig ugyanoda tenni a tincseket. Így természetesebb is lesz, nem pedig az a "hirtelenszőke" és a melírozás kevésbé roncsolja a hajat.

Igen, a szőke haj fiatalít, legalábbis lágyítja a vonásokat.

Ha megunod, akkor pedig simán vissza lehet festeni barnára.

2011. nov. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!:) Jöhetnek még válaszok!!!Minden válasz érdekel!!!Fordászok hozzászólását is szívesen olvasnám!!!:)
2011. nov. 28. 15:57
 3/5 anonim ***** válasza:
én 26 vagyok és voltam már melírozott, utana sötétbarna, vörös,sötérbarna,melír,szőke, világos szőke, világos barna, sötét barna, vörös, sötétbarna, piross, most meg barna a végleges.
2011. nov. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor sokmindent kipróbáltál már:) Engem csak a szőke dolog izgat, szerintem nekem a vörös semmi estre sem állna jól, mivel tél típus vagyok.
2011. nov. 28. 16:01
 5/5 anonim ***** válasza:

szia


Én belevágnék! Legyél szőke, ha már unod a barnát!

Én is pont ott tartok most, hogy már unom a feketét és szeretnék szőke lenni. Az én eredeti hajszínem sötétszőke. Elmondom nálam hogy volt. 19 éves koromba lett befestve a hajam legelőször és onnantól már folyamatosan ez megy. Sötétszőke eredeti hajamból lettem világos szőke, aztán fekete, aztán megint világos szőke, majd újra fekete, aztán megint világos szőke, majd újra fekete. És most a feketéből újra szeretnék szőke lenni. :)) És nem azért, mert nem szeretem, hanem mert már unom, hogy ilyen sötét vagyok és vágynék arra hogy újra világos legyen a hajam. Én szerdán megyek fodrászhoz és a feketéből azt mondta sötétbarna leszek elsőre, és kb. 3 alkalom után leszek majd szőke. Én 27 éves vagyok.

2011. nov. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!