Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, hogy sokáig...

Mit tegyek, hogy sokáig egyenes legyen a hajam?

Figyelt kérdés
Mindig egyenest szerettem volna, de sose sikerült igazán tartósra aztán beletörődtem, hogy göndör hajam van. Nem rég vágva lett belőle most ha összegöndörödik akkor túl rövid a hajam. És olyan lassan nő!
2011. nov. 28. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Létezik tartós hajegyenesítés, ez olyan mint a dauerolás, csak fordítva. De ha nedvességet kap, úgyis begöndörödik a hajad.


A legokosabb elfogadni, hogy ezt dobta a gép és olyan frizurát vágatni egy jó fodrásszal, ami a hajad alapállapotában is jól áll.

2011. nov. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hallottam valami eljárásról, valami anyagot belevasalnak a hajadba, amitől nagyon sokáig egyenes lesz. Állítólag nagyon jót is tesz a hajnak, egészségesebb, jobb minőségű lesz, viszont azért mégis egy mű dolog. Drága is, sokezer forint, és nem is minden fodrász csinálja, mivel nekik elég káros az egészségre, ha gyakran csinálják, valami maszkot is fel kell vegyenek... De érdemes utána nézni. Egyébként a göndör haj nagyon szép, úgyhogy ne bánkódj emiatt:)
2011. nov. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Brazil-keratinos hajegyenesítés :)

Nekem is göndör a hajam,de nekem nem volt bátorságom kipróbálni. Nekem olyan:túl szép hogy igaz legyen :D

2011. nov. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!